Flaş Kocaeli

Posco Assan çalışanlarına restoran gibi fabrika yemekhanesi

Posco Assan en çok tercih edilen şirket olma yolundaki çalışmalarına devam ediyor. Şirket son olarak 2013 yılında hizmete aldığı fabrika yemekhanesini yenileyerek restoran formatında çalışanlarının hizmetine sundu.

2013 yılında üretime başlayan Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, yemekhanesini düzenlenen törenle hizmete açtı. Törene Posco Assan CEO’su Haeik Jeong ve CAO’su Ufuk Özdemir ve çalışanlar katıldı.

 

Ufuk Özdemir: “Güzel değişimler yaşıyoruz, yaşamaya da devam edeceğiz”

Yeni yemekhane ile ilgili bilgiler aktaran Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir; “Çalışanlarımızın mutluluğu en büyük önceliğimiz… Yemekhanemizi çalışanlarımızın iş ortamından uzaklaşıp rahatça yemeklerini yiyebilecekleri, alanında son derece modern ve ferah olarak tasarlanmış restoran formatında hazırladık. Bölgemizin en iyi fabrika yemekhanesi olma vizyonuyla yenileme projemizi konusunda tanınan bir mimar ile geliştirdik. Çalışanlarımızın nefes alabilecekleri bir ortam oldu. Çalışanlarımızdan da bu değişim ile ilgili aldığımız güzel geri bildirimler ve övgülerden iyi bir iş başardığımızı hissediyoruz. Posco Assan’da güzel değişimler yaşıyoruz, yaşamaya da devam edeceğiz” dedi.

Posco Assan CEO’su Haeik Jeong ve CAO’su Ufuk Özdemir törenden sonra çalışanlar ile birlikte öğle yemeği yediler. Yenilenen Posco Assan fabrika yemekhanesinde günde yaklaşık 500 kişi için yemek hizmeti verilebilecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99