Kent yeşil siyah olacak!

41 Burda'nın duvarına asılan dev GS bayrağı, Kocaelisporlutaraftarları kızdırdı.

Sosyal medyada Hodri meydanın öncülüğünde başlatılan kampanyaya destek çığ gibi büyüyor. Seçim öncesi kentin her noktasında bulunan siyasi bayrak ve flamalara tepki olarak taraftarlar Kocaeli'yi yeşil siyah Kocaeli bayrakları ile donatmayı planlıyorlar.


İşte sosyal medya ve başka Kocaelispor yok sayfasında paylaşılanlar.

Öz kimliğimizi unutmuyor ve unutturmuyoruz şehrimizin neresi olursa köy kasaba mahalle semt ilçe Efsane KOCAELİSPORumuzun bayraklarıyla donatıyoruz şehrimizi yönetimimiz elinden gelen can siperhane mücadelesini yeni sezon öncesi yapıyor bizlerde şehir olarak destek olmalıyız lafla peynir gemisi yürümez beyler İCRAAT istiyoruz BİZANS sempatizanlarıda görsünler Anadolunun gücünü alt liglerde olabiliriz lakin daha ölmedik her mahallede 3-5kişi bir araya gelse yaptırır rahatlıkla bir bayrak çok büyük bir mevla diyil daha bir hafta önce tek başına yaptırdım bu bayragı donatalım şehrin 4/1yanını BİZANS sempatizanlarıda altından önünden saygıyla geçsin anlasınlar buranın sahibinin kim olduğunu..!

Evet şehri yeniden #Kocaelispor bayraklarıyla süslüyoruz yürüyüş yolu başta olmak üzere ve sahildeki Genç Kocaeliler derneğinin oradaki bayrak direğine de devasal Kocaelispor bayrağı asmalıyız bir şehir tek yürek tek nefes

 

Bir kıvılcım yakmanın zamanı geldi hep diyorduk ya istersen donatalım 4_1 yanı bayraklarla şimdi tam zamanı diriliş zamanı haydi izmit kalk ayağa göster gücünü dosta düşmana biz bize yeteriz yönetim başkan çalışırken bizler boş durmayalım çıkarın sandıklardan bayrakları donatalım bütün şehri köprüler sokaklar yollar şenlensin ne mutlu kocaelisporluyum diyene.

Öte yandan Kocaelispor tribün lideri Enver Güler ise sosyal medyadaki paylaşımlara tepki göstererek , dağınıklığın yaşanmaması için bu işi derneğe bırakın dedi.

 

İşte Enver Güler'in paylaşımı

" Kimse benden habersiz bu bayrak işlerine girmeyecek burda bi dernek var bunların hepsi yapılacak bi sürü esnafla görüşüldü hepsi yapılacak üniversiteli genclerde bulundukları üniversitelerin şehirlerini yazarak şehirin belirli yerlerine pankartlarını asacak bu paylaşımları kaldırın şehir yapıcak bunu kimse kimseyi davet etmeyecek. "

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99