İYİ Parti aday adaylarını tanıttı

İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilatı Wellborn Luxury Otel’de düzenlediği toplantı ile 45 aday adayını kamuoyuna tanıttı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Serdar Kaman, “iddia ediyorum İYİ Parti 6 vekil çıkaracaktır.dedi

İYİ Parti İl Teşkilatı aday adayı tanıtım toplantısı düzenledi. 46 milletvekili aday adayının tanıtım toplantısı Wellborn Luxury Otel’de yoğun katılımla gerçekleştirildi. İl Başkanı Serdar Kaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ruhittin Sönmez, İl Gençlik Kolları Başkanı İskender Kaan Yılmaz, ilçe başkanları, Kocaeli Tokatlılar Derneği Başkanı Turan Şahin ve partililer katıldı.

 

EN FAZLA ADAY ADAYI OLAN PARTİYİZ

Toplantının açılış konuşmasında aday adayları ve partililerine seslenen İl Başkanı Serdar Kaman, “Partimiz 6 ay gibi kısa bir süre önce kuruldu. Her türlü hileye, ayak oyunlarına rağmen bir baskın seçim düzenlenmiş olmasına rağmen seçimlere hazır hale geldik. Bu kutlu yürüyüş zorlu bir süreçten geçmiştir. Toplantı salonlarımızın elektrikleri kesildi. Resmi dairelere başvurmamıza rağmen toplantı salonu verilmedi. Pankartlarımız belediye araçlarıyla indirildi, kaldırıldı. İstanbul’da stantlarımıza saldırılar oldu. 50 bin kişinin katıldığı kurultayımıza hiçbir televizyon kanalı yer vermedi. Ama biz hiç yılmadık, yorulmadık. Bu siz cesur yürekler sayesinde oldu. İktidar partisini saymıyorum. En fazla aday adayı olan partiyiz. Toplamda 46 aday adayımız var” şeklinde konuştu.

 

6 VEKİL ÇIKARACAĞIZ

Kaman, “Bu vekil aday adayları ile bırakın vekilliği bir Bakanlar Kurulu listesi çıkar. Hepsinin kalitesi çok yüksek. Siyaset bir ekip işidir. Daha düne kadar bizi görmezden gelen bürokratlar şimdi bizi saygı ile karşılıyorsa esnafımız bizi kucaklıyorsa bu tablo siz değerli partililerimizin sayesindedir. İYİ Parti bu seçimde iddia ediyorum 6 vekil çıkaracak ve 6 da belediyeyi alacağız. Bu tablo ile Türkiye’nin ilk seçilmiş kadın cumhurbaşkanını çıkaracağız. Kocaeli genelinde 25 mahalle temsilciliği kurduk. Bu sayı 30’a çıkacaktır. Bu ekiple şüpheli sandıklar olmak üzere seçimi baştan sona kadar kontrollü bir şekilde takip edeceğiz. Trafo kedilerini emekliye ayırdık. Allah vekil adaylarımızın yolunu açık etsin” şeklinde konuştu.

 

İŞTE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Adil Gülez, Ahmet Yeşil, Alper Bircanoğlu, Ayla İlgün, Ayşegül Babacan, Ayşegül Yüken, Baha Yavuz, Burak Uluköylü, Büşra Karademir, Cumali Durmuş, Dijle Akın, Dürdane Uysal, Ebru Kavas, Ekrem Korkmaz, Ensar Çağrı Arhan, Esra Tolu, Fevzi Kurt, Fuat Berna, Gönül Vursal, Gürkan Uysal, Haluk Tamyüksel, Harun Demirkaya, Hasan Hacıoğlu, İbrahim Ömer Toyran, İhsan Şahin, İlhan Tan, İsmail Sahir Özbağ, Kemal Çevik, Murat Atar, Murat Kök, Nurcan Acaroğlu, Özer Yıldız, Özgür Alparslan, Özhan Aşkın Öztürk, Renan Argun Kıran, Resul Patan, Ruhan Tekcan, Ruhittin Sönmez, Selda Mican, Sema Akçay, Şafak Akın, Turan Atilla, Ufuk Turan, Ünal Atabay, Zekai Kahyaoğlu

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99