Memurlar, İzmit’te toplanacak

Memur-Sen organizasyonunda İstanbul, Bursa ve Ankara başta olmak üzere yurdun çeşitli illerinden gelecek çok sayıda memur 1 Mayıs Emek ve Dayanışa Bayramı’nda İzmit’te olacaklar

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) İl Temsilcisi Şahin Yaşlık ve beraberindeki heyet İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret ederek 1 Mayıs etkinliklerine davet ettiler.Memur-Sen İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, 1 Mayıs etkinliklerinin merkezinin İzmit olacağını belirterek “ yurdun çeşitli illerinden gelecek memurlara en iyi şekilde ev sahipliği yapmak için çalışmalara başladık. İzmit Belediye Başkanımızı da 1 Mayıs’ta aramızda görmek istiyoruz. Kendileri bize her zaman destek oluyor, birlikte güzel çalışmalar yapıyoruz. Başkanımızın da gücüne güvenerek Memur Sen’in 1 Mayıs programını İzmit’te yapacağız” şeklinde konuştu.

 

SENDİKALAR ÖNEMLİ

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğa ziyarette yaptığı açıklamada “  “STK’lar içerisinde sendikaların ayrı bir önemi var. Hele böyle büyük kitleleri temsil eden sendika çok farklı bir güce ve değere sahiptir. Sendikal faaliyetler içerisinde Memur-Sen’in duruşu ve eylemleri çok önemli. Bizim için önemli ve değerlisiniz. Farklı bir misyonunuz olduğunu düşünüyorum. Vatanımızın dıştan ve içten kuşatılmaya çalışıldığı, bunun da bazen taşeron olarak kullandığı STK örgütü kisvesi altında bir çok kuruluşların olduğu bir zamanda mili duruş gösteren sendika ya da STK’lar bizim için farklı bir öneme sahiptir” dedi.  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99