AK Parti 103. İl Danışma Meclisi gerçekleşti

AK Parti 103. İl Danışma Meclisi ve Yerel yönetimler toplantısı Antikkapı Restoran'da gerçekleşti

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

AK Parti Yerel Yönetimler Şurası, bugün  Antikkapı Restoran'ında gerçekleşti. AK Parti İl Başkanı Şemsetttin Ceyhan,Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli  Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu  önemli mesajlar verdi. Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,İlçe Belediye Başkanları,İlçe başkanları, Milletvekilleri, İl Geçlik Kolları  ve Ak Parti ilçe teşkilatı mensupları katıldı.

 

GÜZEL BİR SÜRECİ GERİDE BIRAKTIK

Programda ilk konuşmayı yapan Şemsettin Ceyhan "Hepiniz 103. İl Yönetim Şurasına hoşgeldiniz.8 aylık aradan sonra bir il danışma meclisimizde bir araya geldik.Geçen 8 aylık süreçte kongreler nedeniyle ara vermiştik.O sırada 35  tane ilçe kongremizi yapmıştık.Bu manada çok defa söyledik ama kongre sürecinde Kocaeli teşkilatları olarak  güzel bir süreci geride bıraktık

 

AKP 13 CHP 0

AKP teşkilatı bayrak yarışını kendine yakışır bir şekilde bitirdi.Bayrağı devreden bayrağı devrealan böylesi kongre sürecine yardım sağlayan tüm arkadaşlarıma  teşekkür ederim.Bir çok ilçe de kongre tartışmaları varken biz bir çok ilçede, ilde kongrelerimizi çoktan bitirmiştik.Bugünki tanışma meclisimiz yerel formattadır.Bunun sebebide bizler 4 yıldır ne yaptığımızı sizlerle paylaşacağız. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu burada sunum yaptı lakin muhalafet bu sunuma, projelerimze  gazetelerdeki beyanatlarına göre eksi vermiş, 0 vermiş.Bende diyorum ki Ey CHP eğer sıfır görmek istiyorsanız 13-0'a baksınlar. Akp 13 ChP 0." dedi.

 

ÖNCEKİ YÖNETİMLER BECERİKSİZ

Ceyhan'ın ardından konuşan Milletvekili İlyas Şeker, "Kocaeli ve ülkemizin geleceği için bütün adımları atıyoruz. Eğer sizler Cumhurbaşkanımıza destek vermeseydiniz biz bu projeleri yapamazdık. 7 bölgede bölge toplantılarımızı yaptık. Biz 2004 yılında iktidara geldiğimizde vatandaşlarımızın başı 3 konuda beladaydı. Bunları kaderleri olarak görüyorlardı. AK Parti gelince bunların kader olmadığını, bundan önceki yönetimlerin beceriksiz olduğunu anladılar.

 

ÇAMUR, ÇUKUR, ÇÖP

Bu üç şey, Çamur, çukur ve çöp. Kocaeli'de bu üç şeyden geçilmiyordu. Bize hala Kocaeli kokuyor mu diye soruyorlar. Allah'a hamdolsun artık Kocaeli cennetten bir parça. Biz yaptıklarımızı anlatmak zorundayız. Anketlerde Belediye'nin başarısını soruyoruz. Vatandaşa soruyoruz. Yüzde 40 bildiklerini söylüyorlar. Vaatleri unutuyorlar. Bizde verdiğimiz sözleri anlatmak zorundayız. Bunları vatandaşa, STK'ye, muhtarlara, komşulara izah etmem lazım. 2019 açısından bunları anlatmamız lazım" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99