İbrahim Gençer İYİ Parti’ye katıldı

Eski Bahçecik Belediye Başkanı İbrahim Gençer İYİ Parti’ye katıldı

İYİ Parti Başiskele İlçe Binasında gerçekleşen katılımda, İlçe Yönetimi ve partililere siyasette yaşadıklarını, anılarını anlatan Gençer, siyasetçilerin okuyup araştıran, milli ve manevi değerlere sahip çıkan insanlar olması gerektiğini söyledi.

Bir eğitimci olan Gençer 1946 doğumlu. Belediye Başkanı olmadan önce Kocaeli ’de okul müdürlüğü görevleri yaptı. Daha sonra İzmit Belediyesi’ne geçen Gençer, 1989 yılında Doğru Yol Partisi’nden Bahçecik Belediye Başkanı seçildi. İki dönem bu görevi yürüttü.

 

“TÜRKİYE İYİ OLACAK “

Gençer “Ben milli ve manevi değerlere bağlı, milletin değerlerini savunan, haksızlığa ve adaletsizliğe isyan adan, yalana dolana harama talana karşı duran bir duruşa sahibim. Bahçecik’te de o yıllarda bir ihtiyaç vardı. Vatandaşlar benim belediye başkanı adayı olmam için baskı yaptı, çok istediler. Ben de aday oldum. İyi ki de olmuşum. 10 yıl boyunca burada vatandaşlarımızla iç içe çok tatlı bir hizmet verdik. Bir hizmet yapıyorsunuz, fakiri, zengini, güçsüzü, güçlüsü herkes memnun oluyor ve bu memnuniyet tavırlarına da yansıyor. Size daha sıcak davranıyorlar. Ben en çok belediye başkanlığının bu yönünü sevdim.” dedi.Konuşmasını “Bildiğiniz gibi İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Şaban Gençer benim kardeşim. Çıktığı bu zorlu fakat ülke için gerekli olan bu yolda kendisini destekliyorum. Tecrübelerimi gerek Şaban’la gerekse partideki tüm arkadaşlarımla paylaşmaktan mutluluk duyarım. Halkımız ötekileştirmeden, yolsuzluklardan, ahlaksızlıklardan bıktı. İçinde yaşadığımız coğrafyanın durumu belli. Ben inanıyorum ki halkımız bunu görüyor ve bu gidişe dur diyecek. Allahın izniyle Eğitim İYİ olacak, Ekonomi İYİ olacak, İç Politika-Dış Politika İYİ olacak, Başiskele İYİ olacak ve Türkiye İYİ olacak diyor ve partimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek sonlandırdı.

 

İbrahim Gençer’in ardından konuşan İlçe Başkanı Şaban Gençer “Ben siyasetin yalan dolan olmadan da yapılabileceğini, herkese her kesime eşit muamele edilmesini, dik durmayı, gerçek demokrasiyi İbrahim abimde gördüm onunla bunları yaşadım ve bunların halka olumlu yansımasına şahit oldum. Beni ve yönetimimi kendisinin de ifade ettiği gibi bu zorlu yolda yalnız bırakmadığı, bize destek olduğu için teşekkür ediyor, partimiz, ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99